RADA ALUMNÓW

Dziekan: Łukasz Kowalski

Dziekan techniczny: Adrian Piechol

Sacelan: Michał Staszewski

KURS 1 (ROK PROPEDEUTYCZNY)

1. Barczyński Jakub
2. Cieśliczka Konrad
3. Harasimiuk Piotr
4. Kalinowski Rafał
5. Kudaj Paweł
6. Kunikowski Michał
7. Nowacki Patryk
8. Sęk Tomasz
9. Wojczyk Piotr
10. Zientalak Mateusz

KURS 2 (patron: św. Maksymilian Maria Kolbe)

1. Gogolewski Krzysztof (parafia pw. św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim)
2. Leśniewski Krystian (parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Zduńskiej Woli – Karsznicach)
3. Łącki Witold (parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Rogowie)
4. Oleszko Piotr (parafia pw. Chrystusa Króla w Pabianicach)
5. Ubrych Tomasz (parafia pw. św. Małgorzaty i św. Augustyna w Witowie)
6. Wadelski Konrad (parafia pw. Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Błogiem Szlacheckim, diec. radomska)
7. Zaldiba Aguilera Carlos (parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Łodzi)

KURS III (patron: bł. Jerzy Popiełuszko)

1. Bielicki Kamil (parafia pw. św. Witalisa w Tuszynie)
2. Jagieło Mateusz (parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu)
3. Krzysztof Kucharski (parafia pw. św. Antoniego w Łodzi)
4. Lota Krystian (parafia pw. św. Witalisa w Tuszynie)

KURS IV (patron: św. Dobry Łotr)

1. Felijakowski Krystian (parafia pw. św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim)
2. Gajda Dawid (parafia pw. św. Wojciecha w Ujeździe)
3. Jóźwik Wojciech (parafia pw. Świętej Rodziny w Rokicinach-Kolonii)
4. Klepacz Damian (parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kurowicach)
5. Kubiś Damian (parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  w Bełchatowie)
6. Majda Krzysztof (parafia pw. MB Częstochowskiej w Ksawerowie)
7. Rusak Kamil (parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzgowie)
8. Świnoga Konrad (parafia pw. św. Jadwigi w Tomaszowie Mazowieckim)

KURS V (patron: św. Faustyna)

1. Kowalski Łukasz (parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Pabianicach)
2. Maciejewski Mateusz (parafia pw. NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim)
3. Piechol Adrian (parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Marzeninie)
4. Pietrzak Krzysztof (parafia pw. św. Stanisława Kostki w Łodzi)
5. Staszewski Michał (parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brzykowie)
6. Wąsowski Alan (parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Bradford, Wielka Brytania)
7. Werecki Bogdan (parafia pw. św. Józefa Robotnika w Konstantynowie Łódzkim)

KURS VI (patron: św. Józef, Oblubieniec NMP)

1. dn Anielak Adrian (parafia pw. św. Anny i NMP Matki Miłosierdzia w Wartkowicach)
2. dn Sławomir Chrapla (diec. bielsko-żywiecka)
3. dn Grzejdziak Tomasz (parafia pw. św. Ignacego Loyoli w Suchcicach)
4. dn Grzelak Maciej (diec. kaliska)
5. dn Hejduk Jakub (parafia pw. św. Franciszka w Łodzi)
6. dn Kałuszka Piotr (parafia pw. św. Alberta w Łodzi)
7. dn Malesa Orfeusz (parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Łodzi)
8. dn Słoma Ireneusz (parafia pw. MB Częstochowskiej w Miękiszu Starym, diec. przemyska)
9. dn Stolarczyk Mateusz ( parafia pw. św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim)
10. dn Sulmirski Konrad (parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kurowicach)

Praktyki duszpasterskie:

1. Winciorek Mateusz (parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach)