RADA ALUMNÓW

Dziekan ogólny: dn Tomasz Szurek

Vicedziekan ogólny: Adrian Matuszewski

Sacelan ogólny: dn Kamil Siuta

KURS II (patron: bł. Jerzy Popiełuszko)

1. Bielicki Kamil (parafia pw. św. Witalisa w Tuszynie)
2. Jagieło Mateusz (parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu)
3. Juszczak Damian (parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie)
4. Lota Krystian (parafia pw. św. Witalisa w Tuszynie)

KURS III (patron: św. Dobry Łotr)

1. Gajda Dawid (parafia pw. św. Wojciecha w Ujeździe)
2. Jóźwik Wojciech (parafia pw. Świętej Rodziny w Rokicinach-Kolonii)
3. Klepacz Damian (parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kurowicach)
4. Kucharski Krzysztof (parafia pw. św. Antoniego  w Łodzi)
5. Kwiryński Mikołąj (parafia pw. NMP Królowej Pokoju w Piotrkowie Trybunalskim)
6. Lar Damian (parafia pw. św. Antoniego w Łodzi)
7. Majda Krzysztof (parafia pw. MB Częstochowskiej w Ksawerowie)
8. Rusak Kamil (parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzgowie)
9. Świnoga Konrad (parafia pw. św. Jadwigi w Tomaszowie Mazowieckim)

KURS IV (patron: św. Faustyna)

1. Dabiński Michał (diec. radomska)
2. Kolasiński Kamil (parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Łodzi)
3. Kowalski Łukasz (parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Pabianicach)
4. Piechol Adrian (parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Marzeninie)
5. Pietrzak Krzysztof (parafia pw. św. Stanisława Kostki w Łodzi)
6. Słoma Ireneusz (diec. przemyska)
7. Staszewski Michał (parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brzykowie)
8. Werecki Bogdan (parafia pw. św. Józefa Robotnika w Konstantynowie Łódzkim)
9. Winciorek Mateusz (parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach)

KURS V (patron: św. Józef, Oblubieniec NMP)

1. Anielak Adrian (parafia pw. św. Anny i NMP Matki Miłosierdzia w Wartkowicach)
1. Grzejdziak Tomasz (parafia pw. św. Ignacego Loyoli w Suchcicach)
2. Hejduk Jakub (parafia pw. św. Franciszka w Łodzi)
3. Kałuszka Piotr (parafia pw. św. Alberta w Łodzi)
4. Malesa Orfeusz (parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Łodzi)
5. Sulmirski Konrad (parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kurowicach)

KURS VI (patron: św. Piotr)

1. dn Kardynia Michał (parafia pw. NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim)
2. Matuszewski Adrian (parafia pw. św. Faustyny w Łasku)
3. dn Siuta Kamil (parafia pw. św. Kazimierza i św. Barbary w Pożdżenicach)
4. dn Skowron Paweł (parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Łasku-Kolumnie)
5. dn Skrzydłowski Marcin (parafia pw. św. Maksymiliana w Pabianicach)
6. dn Szurek Tomasz (parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Łodzi)
7. dn Zimnowłocki Adrian (parafia pw. św. Floriana w Uniejowie, diec. włocławska)

Praktyki duszpasterskie:

1. Felijakowski Krystian (parafia pw. św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim)
2. Maciejewski Mateusz (parafia pw. NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim)
3. Orlecki Piotr (parafia pw. Narodzenia NMP w Krużlowej Wyżnej, diec. tarnowska)
4. Stolarczyk Mateusz (parafia pw. św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim)