RADA ALUMNÓW

Dziekan ogólny: dn Karol Kowalik

Vicedziekan ogólny: dn Jakub Najder

Sacelan ogólny: dn Robert Zientera

KURS I (opiekun: ks. Prorektor Jacek Kacprzak, patron: bł. Jerzy Popiełuszko)

1. Bielicki Kamil (parafia pw. św. Witalisa w Tuszynie)
2. Jagieło Mateusz (parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu)
3. Juszczak Damian (parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie)
4. Lachowiecki Wojciech (parafia pw. Najświętszej Eucharystii w Łodzi)
5. Lewiak Michał (parafia pw. Świętej Trójcy w Gałkowie Dużym)
6. Lota Krystian (parafia pw. św. Witalisa w Tuszynie)
7. Majchrzak Artur (parafia pw. Przemienienia Pańskiego i Nawiedzenia NMP w Kamienicy, diec. tarnowska)
8. Rurarz Sebastian (parafia pw. św. Wawrzyńca w Niekłaniu Wielkim, diec. radomska)

KURS II (opiekun: ks. Prorektor Jacek Kacprzak, patron: św. Dobry Łotr)

1. Gajda Dawid (parafia pw. św. Wojciecha w Ujeździe)
2. Jóźwik Wojciech (parafia pw. Świętej Rodziny w Rokicinach-Kolonii)
3. Klepacz Damian (parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kurowicach)
4. Kucharski Krzysztof (parafia pw. św. Antoniego z Padwy w Łodzi)
5. Kwiryński Mikołąj (parafia pw. NMP Królowej Pokoju w Piotrkowie Trybunalskim)
6. Lar Damian (parafia pw. św. Antoniego z Padwy w Łodzi)
7. Majda Krzysztof (parafia pw. MB Częstochowskiej w Ksawerowie)
8. Rusak Kamil (parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzgowie)
9. Świnoga Konrad (parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim)
10. Wilczyński Konrad (parafia pw. św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi)

KURS III (opiekun: ks. Prefekt Bartłomiej Franczak, patron: św. s. Faustyna)

1. Felijakowski Krystian (parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Tomaszowie Mazowieckim)
2. Kolasiński Kamil (parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Łodzi)
3. Kubiś Damian (parafia pw. Narodzenia NMP w Bełchatowie)
4. Piechol Adrian (parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Marzeninie)
5. Pietrzak Krzysztof (parafia pw. św. Stanisława Kostki w Łodzi)
6. Staszewski Michał (parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brzykowie)
7. Werecki Bogdan (parafia pw. św. Józefa Robotnika w Konstantynowie Łódzkim)
8. Winciorek Mateusz (parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach)

KURS IV (opiekun: ks. Prefekt Bartłomiej Franczak, patron: św. Józef, Oblubieniec NMP)

1. Grzejdziak Tomasz (parafia pw. św. Ignacego Loyoli w Suchcicach)
2. Hejduk Jakub (parafia pw. św. Franciszka w Łodzi)
3. Kałuszka Piotr (parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi)
4. Maciejewski Mateusz (parafia pw. NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim)
5. Malesa Orfeusz (parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Łodzi)
6. Sulmirski Konrad (parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kurowicach)

KURS V (opiekun: ks. Prefekt Marcin Jarzenkowski, patron: św. Piotr Apostoł)

1. Kardynia Michał (parafia pw. NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim)
2. Matuszewski Adrian (parafia pw. św. Faustyny w Łasku)
3. Orlecki Piotr (parafia pw. Narodzenia NMP w Krużlowej Wyżnej, diec. tarnowska)
4. Siuta Kamil (parafia pw. św. Kazimierza i św. Barbary w Pożdżenicach)
5. Skowron Paweł (parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Łasku-Kolumnie)
6. Skrzydłowski Marcin (parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach)
7. Szurek Tomasz (parafia pw. św. Jana Ewangelisty w Łodzi)
8. Zimnowłocki Adrian (parafia pw. św. Floriana w Uniejowie, diec. włocławska)

KURS VI (opiekun: ks. Prefekt Marcin Jarzenkowski, patronka: NMP Gwiazda Nowej Ewangelizacji)

1. dn Gregorczyk Kamil (parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Justynowie)
2. dn Kaczmarek Łukasz (parafia pw. MB Jasnogórskiej w Łodzi)
3. dn Kowalik Karol (parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Łodzi)
4. dn Najder Jakub (parafia pw. św. Wojciecha w Ujeździe)
5. dn Wójtowicz Mateusz (parafia pw. MB Częstochowskiej w Ksawerowie)
6. dn Zientera Robert (parafia pw. św. Mikołaja w Wierzchach, diecezja włocławska)

Praktyki duszpasterskie:
1. Anielak Adrian (parafia pw. św. Anny i NMP Matki Miłosierdzia w Wartkowicach)
2. Dabiński Michał (diec. radomska)
3. Kowalski Łukasz (parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Pabianicach)
4. Stolarczyk Mateusz (parafia pw. św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim)