Alumni

KURS 1 (patron kursu: św. Józef)

  1. Bartczak Dominik (Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Zgierzu)
  2. Frąckowiak Maksymilian (Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Świętej Marii Magdaleny i Świętego Stanisława Biskupa w Poznaniu)
  3. Łągwa Jakub (Parafia pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie Trybunalskim)
  4. Szczepanik Krzysztof (Parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi)
  5. Świerczek Adam (Parafia pw. Chrystusa Króla w Bielsku Białej)
  6. Wiśniewski Mikołaj (Parafia pw. Najświętszej Eucharystii w Łodzi)

KURS 2 (patron kursu: św. Benedykt z Nursji)

  1. Alberciak Robert (Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Piotrkowie Trybunalskim)
  2. Bobeła Piotr (Parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi)
  3. Cłapa Dawid (Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim)
  4. Gołembka Michał (Parafia pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Łodzi)
  5. Osowski Michał (Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Tomaszowie Mazowieckim)
  6. Pach Konrad (Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kurowicach)
  7. Stańczak Patryk (Parafia pw. św. Stanisława Kostki w Łodzi)
  8. Wójcik Michał (Parafia pw. Podwyższenia Świętego Krzyża w Moszczenicy)
  9. Zimnowłocki Szymon (Parafia pw. św. Floriana w Uniejowie)          

KURS 3 (patron kursu: św. Jan Bosko)

  1. Bakalarz Jakub (Parafia pw. Opatrzności Bożej w Łodzi)
  2. Kosiński Michał (Parafia pw. Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Aleksandrowie Łódzkim)
  3. Kuberski Jakub  (Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach)
  4. Lengier Kamil (Parafia pw. św. Bartłomieja w Opocznie)
  5. Maćkowiak Damian (Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Łodzi)

KURS 4 (patron kursu: św. Pio z Pietrelciny)

  1. Barczyński Jakub (Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, św. Anny i św. Wojciecha w Parzęczewie)
  2. Kunikowski Michał (Parafia pw. św. Judy Tadeusza w Łodzi)
  3. Nowacki Patryk (Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach)
  4. Wojczyk Piotr (Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Bedoniu Przykościelnym)
  5. Zientalak Mateusz (Parafia pw. św. Katarzyny w Korczewie)

KURS 5 (patron kursu: św. Maksymilian Maria Kolbe)

  1. Leśniewski Krystian (Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Zduńskiej Woli – Karsznicach)
  2. Łącki Witold (Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Rogowie)
  3. Oleszko Piotr (Parafia pw. Chrystusa Króla w Pabianicach)
  4. Ubrych Tomasz (Parafia pw. św. Małgorzaty i św. Augustyna w Witowie)
  5. Wadelski Konrad (Parafia pw. Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Błogiem Szlacheckim)
  6. Zaldiba Aguilera Carlos (Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Łodzi)

KURS V (patron kursu: Aniołowie Stróżowie)

  1. Bielicki Kamil (Parafia pw. Świętego Witalisa Męczennika w Tuszynie)
  2. Lota Krystian (Parafia pw. Świętego Witalisa Męczennika w Tuszynie)
  3. Kudła Marek (Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Herbach)

KURS VI (patron kursu: bł. Jerzy Popiełuszko)

  1. dn Jagieło Mateusz (Parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu)
  2. dn Kucharski Krzysztof (Parafia pw. św. Antoniego w Łodzi)

PRAKTYKI PARAFIALNE

  1. Kisz Jakub (Parafia pw. św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim)